Присоединяйтесь к сообществу Мастерград

Зарегистрироваться
#2989561

Ось робота картофелесажалки.Трошки не додивився, що нитка на сошниках натягнулась і місцями не дуже добре підгортало, та після усунення недоліку все стало на свої місця.

Вот работа картофелесажалки. Немножко не досмотрел, нить на сошниках натянулась и местами не очень хорошо окучивало, но после устранения недостатка все встало на свои места.

Регистрация: 24.05.2009 Белая Церковь Сообщений: 1167

Pionerio написал :
Трикутник зробив з профіля 30 мм.Потрібні розміри на фото.Рамка з швелера 5.

дякую за відповідь

благодарю за ответ

Pionerio написал :
Трошки не додивився, що нитка на сошниках натягнулась і місцями не дуже добре підгортало, та після усунення недоліку все стало на свої місця.

головне задумка сажалки цікава ,тобто ідея, на перших світлинах у Вас були пружини чому перейшли на нитку? у нас ще садити рано дуже холодно в ночі приморозки в день до +10

главное задумка садка интересна, то есть идея, на первых фотографиях у Вас были пружины, почему перешли на нить? У нас еще сажать рано очень холодно, ночью заморозки, днём - до +10

yura_brt Пружини не дуже добре копіюють рельєф місцевості та і у транспортуванні не зручні - треба високо піднімати навісне.


Пружины не очень хорошо копируют рельеф местности да и в транспортировке не удобные - надо высоко поднимать навесное.

Регистрация: 24.05.2009 Белая Церковь Сообщений: 1167

Pionerio написал :
Пружини не дуже добре копіюють рельєф місцевості та і у транспортуванні не зручні - треба високо піднімати навісне.

можливо потрібно копіювання підвязати до ваги накидальника тобто накидальник сидить литцем до трактора ,та ящики з посівним матеріалом з переді на опорних колесах можливо прийдеться добавляти опорні колеса або збільшити шину посадочного колиса(ширину колиса щоб не тонула під вагою накидальника) ,а підйом навісного привязати до положення в плоскості як у косілки або зробити кріплення для танспортного режиму

yura_brt Питання вирішило додавання до сошників невеликого вантажу і ніякі пружини більше не потрібно.


Вопрос решил добавлением к сошникам небольшого груза, никаких пружин больше не нужно.

підскажіть чи навсіх прикарпатцях на гідророзприділителю є плаваюча я всебе на тракторі піднімаю ричажок догори до седіння а толку нема


Подскажите. На всех ли Прикарпатцах на гидрораспределителе плавающий режим? Я себе на тракторе поднимаю рычажок к верху до сидения, а толку нет...

олег_03 Плаваючий режим є не на всіх прикарпатцях, особливо 1991-1992 років випуску.


Плавающий режим есть не на всех Прикарпатцах, особенно 1991-1992 годов выпуска.

У меня 91 г И плавуещего нет

мотор ск1221 яке масло заливати в мотор його марка і скільки


мотор ск1221 - какое масло заливать в мотор (марка и сколько)?

олег_03 звичайну мінералку для бензинових. 3 л.


обычную минералку для бензиновых. 3 л.

Вдосконалений варіант картофелесаджалки

Усовершенствованный вариант картофелесажалки

[

Прикарпатець з саморобною картофелесажалкою 2.mp4

]( "Прикарпатець з саморобною картофелесажалкою 2.mp4")

Регистрация: 24.05.2009 Белая Церковь Сообщений: 1167

Регистрация: 24.05.2009 Белая Церковь Сообщений: 1167

привіт форумчани підскажіть мотор ск1221 карбюраторк16м чи підійде карбюраторк16в

Привет форумчане. Подскажите, подойдёт карбюратор к16м или к16в к мотору ск1221?

Ув. форумчане! Кто эксплуатирует трактора с дизелем 2ДТ? Подскажите, пожалуйста, конструкцию клапана обратки ТНВД. Предполагаю, что там простой шарик с пружинкой. Или я не прав?

[

пахота Прикарпатец апрель 2012.mov

]( "пахота Прикарпатец апрель 2012.mov")

Регистрация: 27.03.2011 Днепропетровск Сообщений: 25

Igor2 написал :
Теперь понял. Значит мне нужен Клапан фильтра, перепускной в сборе,

от москвича 412 я думаю подойдет! и будет все нормально, yura_brt очень Вам благодарен за подробную информацию

Мы тоже поставили трубку с клапаном от Волги.

Усим привіт,мої фото

Всем привет, мои фото

я так зрозумів з ваших світлин що ви окремо зробили ВВП(вал відбору потужності)


В'ячеслав я так понял из ваших фотографий, что вы отдельно сделали ВВП (вал отбора мощности)

тяжело ему.... но зато никого не просишь