Присоединяйтесь к сообществу Мастерград

Зарегистрироваться
#6837396

Иван76 написал:
gggmv8, Привет. Ну как вам еще нужна 3х точка или нет. Если нет то фотку ее можно

Иван76, Не нужна.Я сварганил форкоп под шар для своего прицепа.Фото скорей всего в воскресенье.

Регистрация: 06.12.2014 Ивано-Франковск Сообщений: 61

gggmv8, Привет. Ну как вам еще нужна 3х точка или нет. Если нет то фотку ее можно

Jesha написал:
gggmv8, Иван76, Иван76, Доброго времени суток. Согласно правилам форума, язык общения должен быть русским. Будьте любезны воспользуйтесь интернет переводчиком, это не сложно. Дублируйте свои сообщения интернет переводом. (образец в вашем последнем посте) Если не знаете как, подскажу.

Jesha, Та в принципе не вопрос.Ок.

Регистрация: 06.12.2014 Ивано-Франковск Сообщений: 61

gggmv8 написал:
Ну що ж,доброго вечора всім.Поміняв я з деякими доробками карб на скутеровський(150 кубовий) і прозрів!!!За дві поїздки в ліс по дрова(тобто кругляк для деякого будування)бензин в бакові наче взагалі не розходується.А по тязі та нагрузці(витягував довгоміри з берди) без питань.Цей же ліс різав по 4ри метра та затягував на себе та привіз до хати.Як казав раніше,без ручника(тормоза),там взагалі робити нефіг.
Ну что ж, добрый вечер всем.Поменял я с некоторыми доработками карб на скутеровский (150 кубовый) и прозрел!!!За две поездки в лес по дрова(то есть кругляк для некоторого строительство)бензин в баке как будто вообще не расходуется.А по тяге и нагрузке(вытаскивал длинномеры с берды) без вопросов.Этот же лес резал по 4ри метра и тянул на себя и привез к дому.Как говорил ранее,без ручника(тормоза),там вообще делать нефиг.

gggmv8, отлично

Регистрация: 06.12.2014 Ивано-Франковск Сообщений: 61

Jesha, ок

Модератор Регистрация: 02.02.2015 Зеленоград Сообщений: 10595

gggmv8, Иван76, Иван76, Доброго времени суток. Согласно правилам форума, язык общения должен быть русским. Будьте любезны воспользуйтесь интернет переводчиком, это не сложно. Дублируйте свои сообщения интернет переводом. (образец в вашем последнем посте) Если не знаете как, подскажу.

Мои мысли роятся только в моей голове. Эх повезу рой на дачу, да на выходные.

Ну що ж,доброго вечора всім.Поміняв я з деякими доробками карб на скутеровський(150 кубовий) і прозрів!!!За дві поїздки в ліс по дрова(тобто кругляк для деякого будування)бензин в бакові наче взагалі не розходується.А по тязі та нагрузці(витягував довгоміри з берди) без питань.Цей же ліс різав по 4ри метра та затягував на себе та привіз до хати.Як казав раніше,без ручника(тормоза),там взагалі робити нефіг.
Ну что ж, добрый вечер всем.Поменял я с некоторыми доработками карб на скутеровский (150 кубовый) и прозрел!!!За две поездки в лес по дрова(то есть кругляк для некоторого строительство)бензин в баке как будто вообще не расходуется.А по тяге и нагрузке(вытаскивал длинномеры с берды) без вопросов.Этот же лес резал по 4ри метра и тянул на себя и привез к дому.Как говорил ранее,без ручника(тормоза),там вообще делать нефиг.

gggmv8, запчасти сделает любой токарь.звони 0965223572 побалакаем

павел_ph112, Привет если нашол эти шестерни поделись пожалуйста ссылкой

Регистрация: 06.12.2014 Ивано-Франковск Сообщений: 61

gggmv8, к16 цей карбюратор хороший на бензоелектро агрегаті, якщо брати то карбюратор к45м3, або від скутера
К16 этот карбюратор хорош на бензоэлектро агрегате, если брать то карбюратор к45м3, или от скутера

Иван76 написал:
gggmv8, мотор ск-12-21 це військовий мотор уд-25, а до них запчастини на олх багато. Купи стартер, подивися чи є зарядка акб. Нігрол не лий, залий щось рідше і трактор поїде набагато краще.. В баці гідравліки поміняй фільтр. В мотор залий дизельне масло. Замісь магнета поставив безконтактне, ще можна поставити від 150кубового скутера карбюратор.

Иван76, Ваня(вибач за нетолерантність),стартер думаю в порядку(крутить як дурний),зарядка Є(стоїть вже мною встановлений амперметр).Про нігрол я образно,там було масло убите в сраку(їде після заміни добре).В мотор залив М10г,компрессія - 5.5.По магнету також дмав,але від ручного(ножного) заводиться як "молода".А от на рахунок карба,думаю ще питань буде....Я з ним ібався два дні,але налаштував(К16М),після заводки від стартера стріляє в карб(типу ранне запалювання),від ручного як мале дитя - ЗРАЗУ(без пострілів і тривало тримає холостий),якого хрена.Думав питання по ранньому або пізньому,все виклав методами єкспериментв,- при заведеному працює їдеально(1000кг на першій пониженій в гору без питань)

Регистрация: 06.12.2014 Ивано-Франковск Сообщений: 61

gggmv8, мотор ск-12-21 це військовий мотор уд-25, а до них запчастини на олх багато. Купи стартер, подивися чи є зарядка акб. Нігрол не лий, залий щось рідше і трактор поїде набагато краще.. В баці гідравліки поміняй фільтр. В мотор залий дизельне масло. Замісь магнета поставив безконтактне, ще можна поставити від 150кубового скутера карбюратор.

Иван76 написал:
gggmv8, Ну які у вас успіхи в пошуку несправності

Иван76, Ой,нема коли на форум залізти.Та зробив я,з коробки виходить вал з шліцами а на цей вал одівається муфта яка зєднює кардан,так на муфті обірвало шплінт.Можна зробити було за пів години через отвір в корпусі кардана,а я не знаючи цього розібрав всю середнью частину(убив більше пів днини).А далі пішло поїхало: тормоза(їх взагалі не було),світла(в рідні корпуса від фар повтикав фари від другого гольфа дальнього світла).В гідравліці було масло гарантовано з 1993року(нігрол в мене в уазі в кращому стані).Налаштування клапанів та карбюратора. Знову виникає одне запитання - від стартера маслае а не заводиться,а з ручного з пів тику,що за фігня?Може так стартер бере на себе що не стає току на іскру?Хоча крутить добре,коли прогрітий навіть може завести(акумулятор новий)

TARAS M написал:
Хто яким аккумулятором заводить рд270 пробував 50 неможепрокрутить

TARAS M, з декомпресором завжди заводиться
с декомпресором всегда заводится

Регистрация: 06.12.2014 Ивано-Франковск Сообщений: 61

gggmv8, Ну які у вас успіхи в пошуку несправності

Иван76 написал:
gggmv8, Біля заднього моста є зєднання типу шплінт, може і біля коробки теж таке є. Щоб побачити це потрібно зняти трубу яка іде від КПП

Иван76, О,подякував!!!Від моста все крутиться(значить шплінт на місці).Потрібно буде добратись до того що від коробки.

Регистрация: 06.12.2014 Ивано-Франковск Сообщений: 61

gggmv8, Біля заднього моста є зєднання типу шплінт, може і біля коробки теж таке є. Щоб побачити це потрібно зняти трубу яка іде від КПП

Та нема питань,завтра вдень сфотаю.Мені здається сама стандартна ТМК-02(1993рік).Мене більше за все турбує чому не включаеться задній міст,та взагалі принцип його роботи від коробки.Зняв сьогодні кришку коробки,шестерні цілі,при включеній швидкості,конусна шестерня(схожа на привід кардана)ціла та включается при включенні передачі,а кардан не рухаеться.Як він задіюється в роботу щоб працював задній міст???

Регистрация: 06.12.2014 Ивано-Франковск Сообщений: 61

gggmv8, Привіт. А можна фото яка вона у вас. Нарахунок коробки можу порадити людину яка коробку розбирала. В ютубі він багато назнімав до прикарпатця. Канал (Master Dimon TV). Десь маю номер телефона, якщо цікавить то пошукаю.

Ще,дуже гримить зчеплення,знову ж таки як до ного долізти(знімати двигун,чи коробку),та де до цієї техніки брати запчастини.