Присоединяйтесь к сообществу Мастерград

Зарегистрироваться
Регистрация: 05.04.2013 Ивано-Франковск Сообщений: 98
#5382040

DimonDjX, фільтр підходить від мотора москвич (волга), але треба дивитись чи в середині є спеціальна шайба з пружиною

leri написал :
Почитайте внимательно форум,здесь все есть!!!

попробую

Почитайте внимательно форум,здесь все есть!!!

Всім привіт)маю багато питаннь) який фільтр треба в бак гідравліки,як і чим промити систему гідравліки яку масло заливати бо в мене наче переробка(((фільтра нема розподільник пропускає і не вибиває сам а качає доки не заглохне двигун( ще замітив що насос дозатор підтікає((( як це можна все поправити??

Денис & Прикарпатец написал :
Всем привет я тоже обладатель такой техники,где найти на них запчасти?

в основному все що точать

Всем привет я тоже обладатель такой техники,где найти на них запчасти?

DimonDjX написал :

cum написал :

DimonDjX написал :
скільки зараз просять за рд270??

якщо новий то 2000
якщо б/у то від 1000 ясно що у.о.

жирно за 500 куплю
я вдома не часто 4 місяці на рік переважно за кордоном думаю вистачить попрацювати і з воздушним охолодженням можна ще від мотоблока зубр 12 ку а бачив і 30ку ось но воно так трясе тим трактором з боку в бік(( тай обертів мало 2200 а то і 2000 один плюс що водяний

Ви не рівняйте ЗАЗ і наприклад Вольксваген. Ви поставили запитання - я Вам дав відповідь. (Думаю учасники форуму погодяться зі мною). А круто Вам чи ні - то вибачте Ваші питання. Кожен вибирає те, що вважає за потрібне
Для інформації
мій колега був у Німеччині у одного фермера і бачив там малого трактора "джон дір" 1965 року випуску. І запитав, а чому він його не продає так як той такий старий і де запчастини на нього брати. На що німець відповів. Ми за весь час його не разу не ремонтували. При потребі заміна коліс, один раз в рік масла, фільтра і все.

Регистрация: 31.05.2009 Харьков Сообщений: 1768

DimonDjX написал :
жирно за 500 куплю

можно и 20л.с. за 1400 WM290 (как 12LD477Ломбардини или RD211Руджерини)

ще не готово буде тримати до рами 8 болтів зараз тільки 2 задум в тому щоб вага йшла і удари на бортову теж а не на кріплення тепер вага буде на бортові і на кріпленню

зараз скину фото що я придумав щоб не ламало бортові ззаді таке собі усилення в мене була зламана я заварив но під 1ним болтом є зазор 0,25 забагато зібрав болгаркою зварка потягнула фланець можна і ще раз поправити і перешліфувати но електродів було мало 8 штук по 8 грн за штукуа вони не дуже класно варять неохота було їхати докуповувати я думаю і так воно буде супер хоча ще не пізно я зараз їду на роботу полуось не встигну покласти свято в понеділок а в вівторок їду вже зимою то зроблю поправлю перешліфую буде як новенька хоча зазор такий я думаю не біда бо знімав іншу вона теж не пристає без прокладки ідеально но менше такщо всетаки напевно поправлю))

cum написал :

DimonDjX написал :
скільки зараз просять за рд270??

якщо новий то 2000
якщо б/у то від 1000 ясно що у.о.

жирно за 500 куплю
я вдома не часто 4 місяці на рік переважно за кордоном думаю вистачить попрацювати і з воздушним охолодженням можна ще від мотоблока зубр 12 ку а бачив і 30ку ось но воно так трясе тим трактором з боку в бік(( тай обертів мало 2200 а то і 2000 один плюс що водяний

DimonDjX написал :
скільки зараз просять за рд270??

якщо новий то 2000
якщо б/у то від 1000 ясно що у.о.

скільки зараз просять за рд270??

papay написал :
Добрий день!

Як часто потрібно міняти масло в двигуні RD 270? Дякую.

1 раз в рік, або 250 мотогодин

DimonDjX написал :

cum написал :
cum,
Я в цьому році вирішив зайнятись садоводством. Засадив одну ділянку 60 сот. саджанцями...
Все вроді добре поки не піднялася трава - а з нею і бур'яни. Постало питання постійного косіння з подрібненням (для швидкого перегнивання залишків). І от купив я мульчер Ino elite l 160

Та от виявилося, що наш трактор для нього заслабкий.
І от я в пошуках трактора порядка 40-50 к.с. і вагою порядку двох тон.
А так як сума вийде не мала, мушу прикарпатця продавати.
в моїх повідомленнях є етапи капремонту і вдосконалення мого трактора (є на що подивитись)

а не простіше того мольчера замінити??бачив на мотоблоки роблять норм так викинути ножів трішки і потягне

не вийде. Він має всю рослинність подрібнювати і навіть обрізане гілля дерев. А для цього потрібна потужність не менше 40 сил. Плюс в нього спіральна навивка (розташування ножів по спіралі) - якщо якихось ножів не буде - дисбаланс.

Регистрация: 17.03.2015 Тернополь Сообщений: 2

Добрий день!

Як часто потрібно міняти масло в двигуні RD 270? Дякую.

cum написал :
cum,
Я в цьому році вирішив зайнятись садоводством. Засадив одну ділянку 60 сот. саджанцями...
Все вроді добре поки не піднялася трава - а з нею і бур'яни. Постало питання постійного косіння з подрібненням (для швидкого перегнивання залишків). І от купив я мульчер Ino elite l 160

Та от виявилося, що наш трактор для нього заслабкий.
І от я в пошуках трактора порядка 40-50 к.с. і вагою порядку двох тон.
А так як сума вийде не мала, мушу прикарпатця продавати.
в моїх повідомленнях є етапи капремонту і вдосконалення мого трактора (є на що подивитись)

а не простіше того мольчера замінити??бачив на мотоблоки роблять норм так викинути ножів трішки і потягне

Регистрация: 02.07.2012 Харьков Сообщений: 1724

Микаэл написал :
И не все понимают то что написано на великом и самом древнем Украинском.

Как то, одни мои знакомые (русские), спросили у других моих знакомых (армян), какая у них вера?, услышав, что христианство , сказали... а как у нас...., на что получили ответ, нет, это у вас вера как у нас....,бо был крещен народ армянский намного раньше чем восточные славяне.....
так шо Микаэл, що там самое древнее , украинский, русский, или армянский - дюже спорный вопрос, и об этот вопрос нехай историки лбы расшибают.... а не мы.

"Кентавры" (клоны 105-ки и 135-ки)

VTS написал :
но не понятно шо там

Вот и я от том же. Ресурс публичный.Читают многие, и я в том числе. И не все понимают то что написано на великом и самом древнем Украинском.