Присоединяйтесь к сообществу Мастерград

Зарегистрироваться
Регистрация: 24.05.2009 Белая Церковь Сообщений: 1167
#3747489

Dimix777 написал :
В середині два сателіти, між ними пружина, і все. Це може бути блокировка?

виходить так ,але зимою чомусь не включаеться самоблокування навіть при використанні ТАП-15в не говорячи про нігрол ,але з потеплінням самоблокіровка працює, це помічав на своему мінітракторі,іноді коли горниш сніг боксує лише одне колисо в кожному мосту, іноді боксують три колиса

yura_brt написал :
виходить так ,але зимою чомусь не включаеться самоблокування навіть при використанні ТАП-15в не говорячи про нігрол ,але з потеплінням самоблокіровка працює, це помічав на своему мінітракторі,іноді коли горниш сніг боксує лише одне колисо в кожному мосту, іноді боксують три колиса

Значит всё дело в вязкости масла, значит надо заливать синтетику что то типа такого
На выходных уже будут фото диференциала со всех сторон, раньше неполучилось снять.

Регистрация: 27.03.2011 Днепропетровск Сообщений: 25

У меня только такие фото. Обычный диференциал, только на оси сателитов пружина.

Регистрация: 24.05.2009 Белая Церковь Сообщений: 1167

переделал растяжку в навеске ,первая на фото себя не оправдала гнет пальцы , сделал вот так, и ВОМ не мешает и такую конструкцию не погнет - но время покажет !

Регистрация: 24.05.2009 Белая Церковь Сообщений: 1167

cum написал :
Я купил механический указатель с Т-25 хочу выточить переходник в отверстие для слива масла и туда его поставить.

вот такой датчик температуры подобрали с Мерседеса - 123 , вкручивается в место пробки слива в RD-270.
но сопротивления датчика около 500 Ом , наши датчики 2.8кОм , стает вопрос с чего применить прибор для Мерседесовского датчика?

Регистрация: 24.05.2009 Белая Церковь Сообщений: 1167

Dimix777 написал :
На выходных уже будут фото диференциала со всех сторон, раньше неполучилось снять.

будем ждать , Торопится не надо

Регистрация: 24.05.2009 Белая Церковь Сообщений: 1167

на просторах увидел этот мини-трактор заинтересовало сидение с чего?

Регистрация: 04.05.2009 Золотоноша Сообщений: 3116

yura_brt написал :
стает вопрос с чего применить прибор для Мерседесовского датчика?

Как минимум последовательно подключить сопротивление 2,3 кОм и поставить наш прибор, ИМХО.

yura_brt написал :
на просторах увидел этот мини-трактор заинтересовало сидение с чего?

Да тема актуальная,себе бы поменять

Есть предложение,могу повторить такую схему
,на ней и напряжение и температура измеряется в электронном виде на дисплее

Регистрация: 24.05.2009 Белая Церковь Сообщений: 1167

leri написал :
Да тема актуальная,себе бы поменять

пробовал звонить автору чтобы спросить, но номер заблокирован

pelipenko написал :
Как минимум последовательно подключить сопротивление 2,3 кОм и поставить наш прибор, ИМХО.

нужно калибровать прибор под датчик с резистором не получится

leri написал :
Есть предложение,могу повторить такую схему

для трактора нежная штука ,это мое мнение.

Регистрация: 05.04.2013 Ивано-Франковск Сообщений: 98

yura_brt,
Доброго дня всім! Я тут новачок, тому вибачте якщо щось напишу))) Дійсно завод в Івано-Франківську НЕ ПРАЦЮЄ, можна сказати що завалився, запчастини можна знайти хіба що в тих людей які там колись працювали, та і в них не все є!

Регистрация: 05.04.2013 Ивано-Франковск Сообщений: 98

Serg Pri,
Скажіть будь-ласка що в Вас за карбюрутор стоїть на моторі, а то мій "вмирає" пора напеевно його замінити...

Сьогодні прикупив для тракторця пару подарунків:
2 гідромотори і гідроциліндр по чудовій ціні, все нове, відмивав консервант
Також прикупив масла в гідравліку 7 каністр., якщо комусь треба можу поділитися
Гідромотори Г-15-23Н

Регистрация: 05.04.2013 Ивано-Франковск Сообщений: 98

Доброго вечора всім! Підкажіть хто може, яким карбюратором можна замінити карбюратор К16М на моторі Уд-25! Дуже потрібна інформація!!!!!

Slava_lus написал :
Доброго вечора всім! Підкажіть хто може, яким карбюратором можна замінити карбюратор К16М на моторі Уд-25! Дуже потрібна інформація!!!!!

Постав туди CVK карбюратор постійного розрідження і забудеш що таке провали, переливи і тому подібне.

Регистрация: 05.04.2013 Ивано-Франковск Сообщений: 98

Я так срозумів, що карбюратор CVK, це скутерний карбюратор, якщо так то якого об'єму він повинен бути???

Slava_lus написал :
Я так срозумів, що карбюратор CVK, це скутерний карбюратор, якщо так то якого об'єму він повинен бути???

Можна і скутерний тільки об"єм потрібен не 50 куб а 150куб см. Там дифузор 24мм.

Регистрация: 24.05.2009 Белая Церковь Сообщений: 1167

для власників запчастини до Прикарпатця -0679689590 Сергій Васильович
телефон викланий з його дозволу мешкаэ в Житомирі
має на продаж три RD-270 мости в зборі ,вали ,полуосі та інше телефонуйте кому потрібно

Буду 1000-ним. Минулого тижня садили картоплю. На фото мотокультиватор, борона, окучник, картоплесажалка і 8 ящиків картоплі.

На фото земля, такого для нашей местности цвета необычного