Присоединяйтесь к сообществу Мастерград

Зарегистрироваться
#3689719

vagin написал :
Звоните Владимиру в представительство с.Гаи Львовской области Это они сами этим занимаются и ставят дизельки . К ним все вопросы и претензии по гарантии .

Я зним спілкувався ще в січні на цю тему,
1)15500 це дорого , а гарантія що я продам рідний двигун хочаб за 3000 немає.
2) у того дизеля що з стартером блок пуску знаходиться на двигуні , а не на рулі.треба переносить самому
3) немає ні датчика тиску масла ні можливості хочаб вкрутисть манометр в магістраль.
4)і останнє і саме інтересне, в цьому дизелі щось ламається якшо працювать навіт на середніх обертах постійно нада тримать 3000 ,
в сосіда такий на мотокультиваторі стоїть, замість того щоб скинуть газ коли вїзджає в вулицю він врубає
1 передачу і на повних парах пустим по 5-ти градусному підйомі суне 5км/г.(я на МТЗ так на 4-ті на малих так і суну 5км навіть з вантажем ) коли стоїть тож 3000.
що ламається незнаю несказали (по моїй теорії можливо недокачує маслонасос на малих обертах) , ну два дизеля у нашому селі на таких же мотокультиваторах у інших уже загнульсь якоби їз-за роботи при середніх і хх обертах коли стоїть.

vagin написал :
НО ведь предложили , что будет дешевле , если подождать

І того залишили мене нізчим.Якби я його не послухав а відразу проплатив той офіційний рахунок заводу який отримав з сайту магазину то вже б обкатував мотоблок.

kalan2013 написал :
А в мне там не вийшло, правду Сімферополь казав, важкий випадок , лишили без мотоблока , і хтіли щей без бабок лишить.
19 березня оформив покупку через сайт отримав рахунок , зі мною звязавсь менеджер, і сказав почекать до понеділка зі мною звяжуться, начебто буде ще одна покупка мотоблока і він оформить якби оптову і буде скидка, я обрадувався. В понеділок ніхто не передзвонив, дзвоню сам у вівторок, мій мотоблок уже кудась продали останнього .В магазині більш немає, але є на складі , менеджен нехоче відгружать в магазин , а пропонує мені перевести гроші на його особисту приватовську карточку і він якоби потім вишле мотоблок. Звісно я від такої проплати відмовивсь,де гарантія що я отримаю мотоблок, докажи потім що ти не лисий
5 березня дзвонив знов, МБ-8є досі немає

Зі мною звязявся менеджер Товстоногов Олександр 0634043969. Я перевів по предоплаті на карточку приват банка 26 лютого відправив в той же день і передзвонив мені уточнив прізвище. Через пів години прислав номер деклараціїї. Получив новою поштою (незадоволеній тільки сервісом нової почти, ну це нестоль важно). При чому навісне окремо, мотоблок окремо. За навісне оплатив Саша 100грн. Мєлоч но приятно. Ні проякі скидки нейшлося. Так що все пучком! Спробуйте передзвоніть цюму менеджеру, що там за ситуація!

Регистрация: 03.10.2010 Винница Сообщений: 4876

kalan2013, тогда Вам решать , какие брать , по 3 или по 5

Harahondya написал :
может быть это для меня 300км не расстояние. Только свою технику я выбираю себе сам, а не ту, что мне тычут.

Сімферополь казав вибирать не дають, береш те що дають , тобто десь 300 грн за проїзд підуть в нікуда.

kalan2013 написал :
...менеджер оформляє як оптову на свого подільника, а різницю в карман.

Ну це їх хліб! Кожен заробляє як може!

Регистрация: 03.10.2010 Винница Сообщений: 4876

kalan2013 написал :
Сімферополь казав вибирать не дають

Одним дают , другим не дают ... странно

serg245 написал :
Ну це їх хліб! Кожен заробляє як може!

Знаю сам такий
Як би завод ставив якогось хорошого дизелька на 6-8 конячок ото було б добре. Я порахував що за переплатяні гроші в 2000грн (МБ-8Є13600 а дизель 15500) при установці Садко 300е на МБ-4,05 ,на пальному економитиму десь 500грн в рік , тобто треба 4 роки щоб він себе окупив, а той дизель стіко не протягне

vagin написал :
Одним дают , другим не дают ... странно

А це як набазарі хто ширше улибається того і вітають!!!

serg245 написал :
Зі мною звязявся менеджер Товстоногов Олександр 0634043969. Я перевів по предоплаті на карточку приват банка 26 лютого відправив в той же день і передзвонив мені уточнив прізвище. Через пів години прислав номер деклараціїї. Получив новою поштою Так що все пучком! Спробуйте передзвоніть цюму менеджеру, що там за ситуація!

Ну якшо ВИ не той самий подільник менеджера, то мені вже спокійніше що кидалова таки немає.
О загадав , коли я 5-го березня взнавав чи не зявився МБ-8є, той менеджер Олександр сам мені передзвонив і намагавсь впихнуть мені МБ-8, і щей наголосив так серйозно що він надійніший,і він поганого мені не порекомендує, треба було йому сказать що я робив продавцем компютерної і оргтехніки, і всю цю лапшу знаю , а в технічному плані знаю про двигуни всих трьох мотоблоків більше за нього, але промовчав а просто запитав "яка різниця в механіці двигуна між МБ-8 і МБ-8Є " так він відразу і замовк
Я коли до сервісників дзвонив, то там такі самі сидять , бекають мекають , знають менше ніж я.А продавець у Львові хоч трохи підкований технічно , можна розпитать що й до чого.

Регистрация: 03.10.2010 Винница Сообщений: 4876

kalan2013 написал :
Як би завод ставив якогось хорошого дизелька на 6-8 конячок ото було б добре.

Тот же самый Ростислав сказал мне по секрету , что родной МСовский движок всё таки лучше . А ставят дизелёк потому , что все его хотят и потому , что они не чинят двигателя

vagin написал :
А ставят дизелёк потому , что все его хотят и потому , что они не чинят двигателя

На захист Садко Д-300 сажу таке , сосід спалив за два роки 300 л соляри поки політ нормальний , кажись навіть клапана не регулював, хоча як би він скидв швидкість за рахунок обертів а не коробки то соляри пішло б не більше 250 л за моїми підрахунками.Я не уявляю постійну роботу при 3000 об/хв на МТЗ чи МС. неприклад фреза чи косарка., я косю на серездіх обертак , на високих від вібрації розкрутюються болти і страждає механіка косарки.
Та й при транспортних теж гемарой , постійно коробкою клацать, туди сюди, дурня тай годі.

Дякую всім за інформацію, буду добиватися істини.

kalan2013 написал :
Ну якшо ВИ не той самий подільник менеджера, то мені вже спокійніше що кидалова таки немає.

Та ніякий я неподільник, тим біль ше, що ми з Вами земляки. І брав я правда МБ-8, а не МБ-8Е. Може за того заминки небуло!!!

Регистрация: 16.08.2012 Васильков Сообщений: 870

Ну что? Уже и у меня есть некая история...
Прошлая среда. Образовалась некая сумма на МБ-8Э. Звоню в Запорожье -
-"8-Э нет, берите 8".
-"А мне надо 8Э, другой не хочу".

  • "Тогда ждите неизвестно сколько"
    Решил ждать. Через 10-15 минут звонок оттуда
  • "нашли один 8Э. Забирайте"
  • "Наверное с витрины? Сколько он там простоял? давайте счет"
  • "Они долго не задерживаются"
    Выставили 13600. В четверг, 7 марта оплатил через банк (108 грн за услуги). Скан счета послал по электронке. Звонок оттуда
  • "Хотим предложить АД-2В со скидкой в честь праздника"
  • "Давайте счет"
    Высылают - вместо 7600 стоит 6400. Приятно
    Пока остановился, оплачу в понедельник.
    "Дали буде"

Регистрация: 03.10.2010 Винница Сообщений: 4876

Said1960 написал :

  • "нашли один 8Э. Забирайте"
  • "Наверное с витрины? Сколько он там простоял? давайте счет"

, так это Вы увели из под носа kalan2013 последний мотоблок

Регистрация: 16.08.2012 Васильков Сообщений: 870

vagin написал :
В конце Марта мы узнаем , что такое ТЕЛЕЖКА ТРАНСФОРМИРУЕМАЯ

Откуда инфа?
Мне сказали - "не до нее"

Регистрация: 16.08.2012 Васильков Сообщений: 870

vagin написал :
так это Вы увели из под носа

Мне его предложили 6 марта. А ему не дали 5-го. Он общался с мужчинами, а я с женщинами перед их праздником...

Регистрация: 03.10.2010 Винница Сообщений: 4876

Said1960 написал :
Откуда инфа?
Мне сказали - "не до нее"

Так я просто позвонил и спросил у начальника - Николая Григорьевича в Снежном . Цена пока неизвестна , но дорогая . Будет трансформируемый адаптер с небольшим кузовом . Спросил - приблизительно 5 тыс ? , в ответ - наверное да .

Регистрация: 03.10.2010 Винница Сообщений: 4876

Said1960 написал :

  • "Хотим предложить АД-2В со скидкой в честь праздника"
  • "Давайте счет"
    Высылают - вместо 7600 стоит 6400. Приятно
    Пока остановился, оплачу в понедельник.

В Волочиске на заводе он стоит на много дешевле , но туда самому ехать надо . Стоимость доставки будет стоить столько же , сколько самому съездить . А вообще , этот прицеп-адаптер неудобный в эксплуатации - неудобно всё время разбирать-собирать . Более удобно просто адаптер и просто прицеп .